only color shadi baz

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

بازی برای همه کس در همه جامدت هاست که بسیاری از شرکت های اسباب بازی به نام دالیدل ، ارتباط بین بهره وری و یک محیط کار سرگرم کننده را تشخیص داده اند. برخی از آنها بازی و خلاقیت را با ارائه کلاس های هنر یا یوگا ، مهمانی های منظم ، ارائه بازی هایی مانند فوتبال دستی یا پینگ پنگ ، یا تشویق به تعطیلاتی مانند تعطیلات در طول روز کاری برای کارمندان برای بازی و بیرون آمدن از آن تشویق می کنند. این شرکت ها می دانند که بازی بیشتر در محل کار منجر به بهره وری بیشتر ، رضایت شغلی بالاتر ، روحیه بیشتر در محل کار و کاهش کارمندان در کنار رفتن از کار و جابجایی کارکنان می شود.

اگر آنقدر خوش شانس هستید که می توانید در چنین شرکتی کار کنید ، از این فرهنگ استقبال کنید. اگر شرکت شما فاقد اخلاق بازی است ، هنوز می توانید حس بازی خود را به وقت استراحت و ناهار تزریق کنید. دوربین یا پد اسکچ را در دست داشته باشید و وقتی می توانید وقفه های خلاقانه بگیرید. در هنگام تعطیلات قهوه با همکاران شوخی کنید ، در هنگام ناهار با تیراندازی به حلقه ها ، کارت بازی یا تکمیل پازل های کلمه ای استرس خود را از بین ببرید. این می تواند پیوندی را که با همکارانتان دارید تقویت کرده و همچنین عملکرد شغلی شما را بهبود بخشد. برای افرادی که مشاغل پیش پا افتاده ای دارند ، حفظ حس بازی می تواند با کمک به رفع خستگی تفاوت واقعی در روز کاری ایجاد کند.

 


فواید بازی در محل کار

1-     هنگامی که تحت استرس هستید ، عملکرد شما را حفظ می کند

2-     ذهن و بدن شما را شاداب می کند

3-     کار گروهی را تشویق می کند

4-     انرژی را افزایش می دهد و از فرسودگی شغلی جلوگیری می کند

5-     باعث خلاقیت و نوآوری می شود

6-     به شما کمک می کند مشکلات را از راه های جدید مشاهده کنید

 

استفاده از بازی برای افزایش بهره وری و نوآوری

موفقیت در کار به زمان کار شما بستگی ندارد. این به کیفیت کار شما بستگی دارد. و کیفیت کار شما بسیار به رفاه شما بستگی دارد. اختصاص دادن وقت برای تأمین مجدد خود از طریق بازی یکی از بهترین راه هایی است که می توانید به حرفه خود کمک کنید. وقتی پروژه ای که روی آن کار می کنید با مشکل جدی مواجه شد ، کمی وقت بگذارید و بازی کنید و بخندید. مکث در بازی کارهای دیگری بیش از این است که ذهن خود را از این مسئله دور کنید. هنگام بازی ، طرف خلاق مغز خود را درگیر می کنید و "ویرایشگر داخلی" خود را سکوت می کنید ، آن سد روانی که افکار و عقاید شما را سانسور می کند. این اغلب می تواند به شما کمک کند تا مسئله را از یک منظر جدید ببینید و به راه حل های جدید و خلاقانه بیندیشید.

 


نکاتی برای مدیران و کارفرمایان

وسوسه انگیز است که فکر کنید بهترین راه برای کنار آمدن با کار روزافزون فشار آوردن به کارمندان برای کار طولانی تر و سخت تر است. با این حال ، بدون برخی از اوقات فراغت ، احتمال اینکه کار آسیب ببیند و کارگران شما دچار مزاحمت و سوزاندن مزمن شوند ، بیشتر است. از طرف دیگر ، تشویق برای بازی فضای آرام تری را در کار ایجاد می کند که به نوبه خود کارکنان را به خطرات خلاقانه تر تشویق می کند.

·         فرصت های تعامل اجتماعی بین کارکنان را فراهم کنید. مهمانی ها را برپا کنید ، یک حلقه بسکتبال در پارکینگ قرار دهید ، یک مسابقات گلف مینیاتور ترتیب دهید ، یک شکار گنج اداری ترتیب دهید.

·         با نگه داشتن معماهای لمسی روی میز اتاق کنفرانس ، تفکر خلاق را تشویق کنید یا فقط روحیه جلسات را سبک کنید.

·         کارگران را تشویق کنید که مرتب از میز کارشان استراحت کنند و چند دقیقه را به یک کار سرگرم کننده مانند بازی با کلمات یا اعداد اختصاص دهید.

·         بازی با فرزندان خود

·         غلتیدن روی زمین با کودک یا به زمین افتادن برای بازی با کودک خردسال بسیار مهم است - هم برای رشد کودک و هم برای سلامتی خود.

بازی برای رشد مهارت های اجتماعی ، عاطفی ، شناختی و جسمی در کودکان ضروری است. در واقع ، بازی به دور از اتلاف وقت یا صرفاً سرگرم کننده بودن ، بازی زمانی است که کودک شما اغلب بیشترین چیز را می آموزد. این که آیا این یک کودک است که "دالی موشه" بازی می کند ، یک کودک نوپا با عروسک بازی می کند و یا یک کودک بزرگتر بازی تخته ای می کند ، بازی مهارت های اجتماعی را توسعه می دهد ، تخیل کودک را تحریک می کند و بچه ها را بهتر تنظیم می کند ، باهوش تر و استرس کمتری دارند.

 

 

 

 

 

 

 


(0) نظر
dragged border

عروسک قشنگ من قرمز پوشیده ...

به قول دالیدل همه آدم ها دختر به دنیا می آیند چون که در وجود هر آدمی احساسات دخترانه وجود دارد و با آنها به دنیا می آید. دنیای عروسک ها دنیای رنگارنگی است که دل هر آدمی را می برد. به اعتقاد من عروسک می تواند یکی از بهترین دوستان آدم باشد. چون مطمئن هستی که رازی که در دل داری و فقط به او گفته ای را به کسی نخواهد گفت. او امین و رازدار تو باقی خواهد ماند. اگر از کودکی به پسر ها به جای اسباب بازی ماشین و تفنگ ندهند، قطعا آنها هم عروسک بازی را به هر بازی دیگری ترجیح خواهند داد.

 

عروسک ها دوست همیشگی آدم ها

اولین وسیله سرگرمی که انسان ها با آن از همان دوران کودکی با آن آشنا می شوند، عروسک است. این آشنایی از بدو آفرینش انسان و خانواده بوده است. عروسک های پارچه ای اولین عروسک های دست ساز بشر هستند که سهم زیادی در بازی های کودکانه انسان ها ایفا می کنند. درباره عروسک ها می توان به این موضوع اشاره کرد که پس از عروسک های پارچه ای و گرایش آدم ها به زندگی دسته جمعی، عروسک های چوبی به عنوان وسایل سرگرم کننده بچه ها در سبد خرید عروسک انسان ها قرار گرفت. در واقع عروسک های چوبی اولین اسباب بازی های بشر بودند که انسان با دست خود آنها را می ساخت.

امروزه خرید عروسک و اسباب بازی یکی از ملزومات هر خانواده ای است که نه تنها گریز ناپذیر است، بلکه یکی از لذت های پدر و مادرها هم گشت و گذار در بازار و تماشای عکس عروسک و اسباب بازی های جدید به شمار می رود. امروزه با وجود پیشرفت فناوری و ظهور پدیده ای مانند اینترنت خرید از فروشگاه های اینترنتی عروسک و اسباب بازی ساده تر و آسان تر شده است. 

 

خرید اسباب بازی

این روزها مراجعه به اسباب بازی فروشی و خرید اسباب بازی یکی از مهم ترین و همچنین شیرین ترین بخش های زندگی پدر و مادرانی است که منتظر تولد فرزندشان هستند. خرید اسباب بازی پیش از تولد کوچولوها آغاز می شود و حتی تا سنین بالا ادامه می یابد. اما چیزی که خیلی مهم است این است که آیا موقع خرید اسباب بازی برای بچه ها سن آنها، روحیات و ویژگی های رفتاری آنها، اطلاعات و آگاهی های آنها نسبت به اشیای پیرامون و علایق و دانش بچه ها را در نظر می گیریم ؟!

خیلی از پدر و مادرها موقع خرید اسباب بازی دخترانه از اسباب بازی فروشی  فقط از دید خودشان اقدام به خرید می کنند و حتی سعی می کنند نظر و ایده خود را به بچه ها تحمیل کنند. البته شاید چون از نظر خودشان اسباب بازی قشنگ و زیبا است، آن را برای کودک شان می خرند و توجهی به این که آیا آن اسباب بازی متناسب با سن کودک است یا نه ندارند. گاهی کودکان از یک اسباب بازی پلاستیکی و ارزان مانند اسباب بازی فکری و یا اسباب بازی تفنگ توپی خیلی بیشتر از یک اسباب بازی گران و پیچیده لذت می برند. بهتر است والدین بدانند هر قدر اسباب بازی شکل ساده تر و ابتدایی تری داشته باشد، قوه تخیل فرزندان بیشتر تحریک خواهد شد. اجازه بدهید

بسیاری از مغازه های اسباب بازی فروشی برای ما بزرگ تر ها هم جذاب و جالب هستند چرا که پر از چیزهای رنگارنگ و سرگرم کننده است. به طور مثال اسباب بازی قطار دودزا جز همان اسباب بازی پسرانه ارزان است که بزرگترها هم هنوز دوستش دارند و از بازی و تماشای آن لذت می برند. کامیون از جمله وسایل نقلیه ای است که کار آن باربری است. نوع باربری و استفاده از این خودرو برای ترابری یکی از دلایل جذابیت آنها برای پسر ها است. کامیون ها انواع مختلفی دارند که عبارتند از: کامیونت یا خاور، کامیون های دو محوری، کامیون های سه محوری، کشنده یا تریلی، کمرشکن و بوژی کش. در بین تمام این موارد نوع کامیون مایلر که در کوچه و خیابان هم زیاد دیده می شود ، از همه بیشتر مورد توجه بچه ها قرار گرفته است.

ربات انگشتی تک شاخ و ربات میمون بند انگشتی فینگرلینگز نوعی اسباب بازی دخترانه کوچک و سرگرم کننده است که کارهای جالبی انجام می دهد و صداهای خاصی تولید می کند. گاهی بی ادب می شود و آروغ می زند و گاهی می خوابد و خروپف می کند. اگر برایش بوس بفرستید خوشحال می شود و تشکر می کند. خرید ربات انگشتی اسب تک شاخ و ربات میمون بند انگشتی فینگرلینگز در فروشگاه دالیدل موجود می باشد.  فرصت ربات میمون بند انگشتی مدل سخنگو ارزان را از دست ندهید.

 

 

انواع عروسک دخترانه جدید

قطعا شما هم مجله اینترنتی عروسک و اسباب بازی را که در اینترنتی خیلی وقت پیش راه اندازی شده است را می شناسید. مجله اینترنتی که به صورت تخصصی در زمینه عروسک و اسباب بازی مقاله تهیه می کند و اطلاعات خیلی خوبی هم به همه گروه ها می دهد. مجله تخصصی دالیپدیا در سایت دالیدل به عنوان اولین و تنها مجله عروسک ایران و حتی جهان شناخته می شود که به موضوعات مختلف عروسکی می پردازد. بانک مقاله های دالیدل مهم ترین منبع خانواده ها و حتی پژوهشگران محسوب می شود. امروزه می توان گفت که اکثر خانواده های ایرانی دالیدل را به عنوان نخستین مرجع و منبع خود در خرید عروسک و اسباب بازی می دانند.

دالیپدیا در حوزه موضوعات مختلفی وارد شده است به عنوان مثال، معرفی و نقد عروسک های ایرانی، عروسک های با برند جهانی، عروسک های سلبریتی و معروف، عروسک های آنتیک و عتیقه، معرفی مکان های گردشگری با تم عروسک، جشن ها، جشنواره ها و رویدادهای عروسکی اشاره کرد. به عنوان مثال دالیدل به من درباره عروسک داروما چیزهای زیادی آموخته است و تمام دانسته هایم درباره عروسک داروما را مدیون وبسایت بی نظیر دالیدل هستم.

به عنوان مثال : عروسک داروما

من یک انسان آزاده هستم که به فرهنگ ژاپنی بسیار علاقه مند است. فرهنگ ژاپنی به شدت تحت تأثیر فرهنگ ایرانی است و این تأثیر به دو هزار سال پیش بر می گردد که ایرانیان از طریق جاده ابریشم به ژاپن سفر می کردند و امپراطوری ژاپن رابا همان سبک و سیاقی که امروزه می شناسیم در ژاپن پایه گذاری کردند. در فرهنگ ژاپن عروسکی وجود دارد که داروما نام دارد. داروما یک نماد یا طلسم خوش شانسی است. در واقع با داروما افراد هدفمند هیچ گاه هدفشان را فراموش نمی کنند و همواره برای رسیدن به هدفشان تلاش می کنند.

مقاله عروسک داروما  در دالیدل وسعت دید فوق العاده ای دارد و می تواند تمام موضوعات مربوط به داروما را با تمام جزئیات به شما نشان دهد. این موضوع به اندازه ای اثبات شده است که وبسایتی مانند ویکی پدیا نیز از مقاله دالیدل بخش هایی را کپی برداری کرده است و مقاله کوتاهی درباره داروما نوشته است که با مقایسه دو مقاله این دو وبسایت متوجه این موضوع خواهید شد. در ادامه سه نوع کلی عروسک های دخترانه را به شما معرفی می کنیم که از دالیپدیا کمک گرفته ایم:

 

خرید عروسک پولیشی

عروسک های پولیشی یا مخملی عروسک هایی اند که  از جنس پارچه و منسوجات هستند و مواد داخل آنها معمولاً الیاف پلی استر می باشد. رویه عروسک های پولیشی بسته به نوع عروسک از پارچه های محتفی ساخته می شوند. به هر حال چیزی که در این عروسک های بیشتر از هر چیز دیگری جذاب است، شکل ظاهری فانتزی و جذاب آنها است. به همین دلیل نه تنها بچه ها بلکه بزرگترها هم از آنها استفاده می کنند.

بچه های خیلی کوچک کمتر از دو سال که به مراقبت زیادی نیاز دارند، معمولاً از این عروسک ها استفاده می کنند. زیرا در آنها نقاط نوک تیز و اشیای ریز وجود ندارد. البته عروسک ها با هم فرق می کنند و باید عروسک های پولیشی که برای بچه ها خریده می شود را به شدت وارسی کرد. همچنین بعضی از سازنده ها از مواد پشم شیشه برای داخل عروسک استفاده می کنند که حساسیت زا می باشند. بنابراین در خرید عروسک پولیشی برای بچه های کوچک زیر 3 سال حتماً کنترل کنید که اشیای ریز نداشته باشد و مواد داخل آنها هم پلی استر باشند.

اما بخش شیرین و جذاب عروسک پولیشی استفاده از آنها برای تزئینات و دکور می باشد. احتمالاً ممکن است از کنار خودرویی در خیابان گذشته باشید و ببینید که روی داشبورد یک ماشین عروسک پولیشی وجود دارد. در واقع نه تنها از عروسک پولیشی در تزئینات اتاق خواب و منزل بلکه در خودرو و دفتر کار هم استفاده می شود.

خرید عروسک پولیشی ارزان ایرانی و خارجی از وبسایت فروشگاه اینترنتی دالیدل امروزه به یکی از تفریح های پرطرفدار ایرانی ها تبدیل شده است. عروسک های پولیشی بامزه و باحالی که تا قبل از آن فقط در کارتون ها دیده می شدند. اما امروز به همت بچه های دالیدل عروسک پولیشی باب اسفنجی، عروسک پولیشی کارتون پلنگ صورتی، عروسک پولیشی کارتون میکی موس و مینی موس، عروسک کیتی صورتی و حتی از همه جذابتر عروسک زرد هلوکیتی کارتونی، عروسک پولیشی دختر ارزان ، عروسک بغلی وینی پو همراه عکس وینی پو و عروسک خرس کوچولو قرمز و سگهای نگهبان خیلی باحال اما شیطون و بانمک و پونی کوچولو و خیلی عروسک های دیگر در فروشگاه اینترنتی دالیدل موجود هستند.

همه این عروسک ها و اسباب بازی ها یک جا جمع شده اند تا به دیدن عروسک پلنگ صورتی بروند و اسم دوست دختر میکی موس را از او بپرسند. البته در این مهمانی  دل هر بیننده ای از تماشای این همه عروسک و اسباب بازی خواهد لرزید و نگاه هر کودک دوست داشتنی را به خود خیره کند. اجازه بدهید دو نمونه عروسک پولیشی که این روزها بین بچه ها و بزرگتر ها خیلی محبوب شده اند را به شما معرفی کنیم:

عروسک یونیکورن

اسب تک شاخ و بالدار که به آنها یونیکورن می گویند خیلی جادویی و مسحور کننده است. عروسک پولیشی یونیکورن برای مصارف هدیه و تزئینات بسیار کاربرد دارد.

عروسک خرس

عروسک های خرس که مورد علاقه تمام دخترها در تمام سنین است و از کودک تا بزرگسال همیشه خرس های پشمالو را دوست داشته اند. عروسک های خرس قرمز کوچولو و همچنین عروسک خرس وینی پو نمونه های فوق العاده ای از عروسک های خرس اند که بسیار پرطرفدارند. این عروسک ها با قیمت ارزان در فروشگاه دالیدل موجود هستند.

 

خرید عروسک روسی

یکی از مواردی که این روزها خیلی داغ است خرید عروسک روسی تیلدا است که بسیار متنوع هم هست. عروسک روسی دو نوع است. یکی تیلدا و دیگری ماتریوشکا. ماتریوشکا عروسک های سنتی روسیه هستند که خیلی ها آن را نمی شناسند جز گردشگران. اما چیزی که احتمالاً شما دنبال آن هستید، عروسک روسی تیلدا می باشد. قیمت عروسک روسی بسیار متفاوت است از موارد ارزان و کوچک 35 هزار تومان تا موارد گران تر و لاکچری تر 250 هزار تومان می باشد. این عروسک ها از نوع عروسک های دستساز هستند.

اگر کمی در وبسایت ها دنبال فلسفه عروسک روسی بگردید تنها به دالیپدیا خواهید رسید که درباره این موضوع به خوبی توضیح داده است. جالب است طبق مطالی که در دالیپدیا آمده است نبود بینی ، دهان و گوش در صورت عروسک و استفاده تنها و اختصاصی از چشم ها در عروسک روسی معنا و مفهومی جالب و فلسفی دارد که هر کسی که از عروسک روسی استفاده می کند و آنها را دوست دارد و حتی تمام عروسک سازانی که شب و روز با الگوی عروسک روسی ایستا جدید سروکار دارند، باید بدانند.

اگر عروسک ساز هستید لازم است که از محتوا و فلسفه کاری که می کنید و انجام می دهید باید به خوبی آگاه باشید . اما اگر دوستدار عروسک روسی هستید و یا به عنوان یک عشق عروسک پی در پی به دنبال قیمت عروسک روسی جدید با لباس قرمز می گردید و یا یک کلکسیونر هستید که کلکسیونی از عروسک روسی مو مشکی ولنتاین در خانه و اتاق خود دارید، بسیار مهم است تا به وبسایت دالیدل مراجعه کنید و از بخش مجله عروسکی دالیپدیا و بخش عروسک سازی ، مقاله عروسک روسی تیلدا را مطالعه کرده و از فلسفه عروسک روسی آگاه شوید.

 

عروسک فانتزی

عروسک های فانتزی مد که در نوعی عروسک فانتزی به حساب می آید، عروسک دخترانه اند که ظاهر عروسک ها بسیار پر زرق و برق اند و جلوه خاصی دارند. این عروسک ها نه تنها در نوع لباس ها بلکه در ظاهر و صورت عروسک ها نیز متفاوت اند. همچنین اندام لاغر و کشیده شخصیت های عروسکی نیز یکی دیگر از ویژگی های خاص عروسک های فانتزی مد می باشد. 4  نمونه بسیار محبوب از عروسک های فانتزی مد را در اینجا با هم بررسی می کنیم  که تقریباً تمام دخترها دست کم عاشق یکی از آنها هستند:

 

خرید عروسک ال او ال

عروسک های ال او ال عروسک هایی اند که چند سالی است که باربی ها را کنار زده است و توانسته است عنوان پر فروش ترین عروسک فانتزی مد در امریکا را کسب کنند. چیز جالب دیگری که درباره عروسک ال او ال سورپرایز خیلی جالب است این است که توانسته است سه سال پیاپی موفق به دریافت عنوان بهترین عروسک جشنواره بین المللی توتی شود.

جشنواره و فستیوال توتی در واقع جایزه اسکار در دنیای عروسک و اسباب بازی ها می باشد که هر سال در امریکا برگزار می شود. اگر دوست داشتید درباره این جایزه بیشتر بدانید در سایت دالیدل مقاله مفصلی درباره جایزه TOTY نوشته شده است که برندگان دوره قبل را نیز معرفی کرده است. بد نیست مقاله دالیدل درباره جایزه توتی را نگاهی بیاندازید. موضوعات جذابی در آن نوشته شده است. برای مشاهده این مقاله روی عبارت جایزه اسباب بازی کلیک کنید.

اسباب بازی شانسی LOL نوعی عروسک است که در رده عروسک های مد قرار می گیرد و کودکی را پیدا نمی کنید که آنها را دوست نداشته باشند. ال او ال در دو طرح خواهر بزرگتر و خواهر کوچکتر تولید می شود که امکان خرید عروسک های ال او ال سورپرایز در دالیدل وجود دارد. این عروسک ها برای گروه سنی بالای شش سال مناسب است و استفاده از آنها برای بچه های کمتر از چهار سال ممنوع اعلام شده است. پس احتیاط کنید.

عروسک ال او ال چیست

اسباب بازی ال او ال سورپرایز را دیدید؟ شما یک جعبه کوچولوی شانسی می خرید و فقط زمانی که جعبه را باز کنید می فهمید کدام عروسک lol را با چه اکسسوری هایی نصیب شما شده است. بسته های کروی عروسک lol مانند پیاز لایه لایه است و در هر لایه یکی از اکسسوری های عروسک مانند کفش او قرار دارد. کودکان با باز کردن هر لایه یکی از اکسسوری های عروسک را کشف می کنند و باید حدس بزنند که چه عروسکی در مرکز جعبه نشسته است. این اکسسوری می تواند لباس، کفش، گوشواره یا هر چیز دیگری باشد.

اسباب بازی شانسی ال او ال سورپرایز هفت لایه دارد. در لایه اول یک پیام سیکرت وجود دارد که از روی آن باید حدس بزنید کدام شخصیت در بسته قرار دارد. در لایه بعدی نیز یک برچسب کلکسیونی و در لایه های بعدی اکسسوری های او قرار دارد. در مرحله آخر نیز خود عروسک lol وجود دارد.

 

عروسک کندی لاک

در کنار عروسک های lol عروسک های دیگری هستند که در دنیای عروسک های مد به شدت مورد توجه قرار گرفته اند و رقیبی جدی برای ال او ال ها به حساب می آیند. کندی عروسکی با موی پشمکی و بسیار بلند است. البته موهای عروسک شانسی کندی لاک به نرمی پشمک هم هست. عروسک های شانسی کندی لاک در رده عروسک های کلکسیونی و همچنین عروسک های مد قرار می گیرند. کندی لاک ها عروسک هایی اند که آب از دهان بیننده راه می اندازند. از بس که شیرین و خوشمزه به نظر می رسند! کسی که این عروسک بی نظیر را ساخته است، تمام هم و غم خود را صرف این کرده است تا اشتهای مخاطب را برانگیزد و کاری کند که به شدت هوس شیرینی و آبنبات کنید.

اسباب بازی کندی لاک نمونه ای بی نظیر از ذوق سازنده است که توانسته است عروسک کندی لاک بستنی چوبی را خلق کند. عروسک کندی لاک بستنی چوبی در واقع یک بسته بندی با طرح بستنی چوبی یا همان بستنی قیفی می باشد که حتی از نظر بسته بندی نیز توانسته است مخاطب های زیادی را جذب کند. از این نظر باید به این سازنده آفرین گفت.

سومین عروسک های دنیای فانتزی مد عروسک های کندی لاک هستند. کندی لاک ها خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوشگل و شیرین و بامزه اند. قد عروسک کندی لاک کوتاه است اما موهایش 5 برابر خودش طول دارد. کندی لاک ها عروسک هایی اند که موهای پشمکی و معطر دارند. همچنین موهای عروسک کندی لاک قابل بافتن است و دخترهایی که از آرایش کردن و مو شانه کردن خوششان می آید به شدت طرفدار این عروسک ها هستند.

عروسک کندی لاک در جعبه هایی قرار دارند که شکل بستنی چوبی است و طوری بسته بندی شده است که خود عروسک لابه لای موهایش پنهان است. 12 نوع شخصیت کندیلاک وجود دارد که خیلی از بچه ها کلکسیونر کندی لاک اند و سعی می کنند 12 شخصیت کندی لاک را جمع کنند.

 

عروسک باربی

عروسک های باربی یکی از قدیمی ترین عروسک های فانتزی مد هستند. باربی ها بیش از نیم قرن پرفروش ترین عروسک های مد در بازار جهانی بودند. باربی ها حواشی زیادی هم داشتند. یکی از مهم ترین حواشی ها سندروم باربی بود. سندورم باربی نوعی اختلال روانی است که باعث می شود تا بچه ها از بدن و اندام خود ناراضی باشند و همواره سعی کنند تا خود را شکل باربی درآورند.

 

عروسک پرنسس های دیزنی و کیوپاسکت

مشخصات و قیمت عروسک پری دریایی و فیگور پری دریایی طرح کیوپاسکت در دالیدل دنیای بهترین عروسک ها با قیمت ارزان و قد 15 سانتی و وزن بسیار سبک همچون پر قو .  دالیدل دنیای عروسک های خاص فیگور پری دریایی را برای شما با قیت ارزان آورده است.  انواع عروسک پرنسس ها مثل سیندرلا و سوفیا نمونه هایی از این عروسک ها هستند که در فروشگاه اسباب بازی دالیدل موجود هستند.

 

فروشگاه خرید اینترنتی عروسک و اسباب بازی

در بین تمام فروشگاه های اینترنتی ، فروشگاه دالیدل اولویت را صداقت و آگاهی هر چه بیشتر خانواده ها هنگام خرید اینترنتی گذاشته است. در صفحه محصولات دالیدل خیلی تلاش شده است تا شفافیت زیادی درباره اطلاعات عروسک ها و اسباب بازی ها وجود داشته باشد تا خانواده ها خرید آگاهانه تری داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی فروشی دالیدل اولین فروشگاهی است که فقط شخصیت های کارتونی را دارد و انواع عروسک و اسباب بازی هر شخصی کارتونی را که فکرش را بکنید آنجا پیدا می کنید. البته بزرگتر ها و طرفدار های اکشن فیگور ها هم می تونن اونجا سر بزند و انواع اکشن فیگور مانند فانکوپاپ و کیوپاسکت های شخصیت های سینمایی را ببینید. به هر حال دالیدل بهترین قیمت اسباب بازی را به شما پیشنهاد می دهد. در کنار تمام این موارد نکته دیگری در دالیدل هست که بسیار جالب توجه است و آن هم مجله تخصصی عروسک دالیپدیا است. 

دالیدل به عنوان اولین و تنها مجله عروسک ایران و جهان شناخته می شود که به موضوعات مختلف عروسکی می پردازد.  بانک مقالات دالیدل مهم ترین منبع خانواده ها و حتی پژوهشگران است. امروزه می توان گفت که اکثر خانواده های ایرانی دالیدل را به عنوان نخستین مرجع و منبع خود در خرید عروسک و اسباب بازی می دانند.

 

(0) نظر
X